Ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej.

25 października 2022

25 października 2022r. odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy 1. W uroczystości wzięli udział ubrani ma galowo w pięknych biretach na głowach uczniowie kl. 1, pani dyrektor Bogumiła Nadany, rodzice i uczniowie klasy VIII. Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru szkoły przez poczet sztandarowy. Następnie pierwszoklasiści przedstawili swój program artystyczny. Dzieci pięknie śpiewały piosenki, recytowały wiersze i zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Przygotowany egzamin zdały na 6. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania, poprzedzone odśpiewaniem hymnu państwowego oraz pasowanie na ucznia, którego dokonała magicznym ołówkiem pani dyrektor. Dla upamiętnienia tej uroczystości każdy uczeń otrzymał legitymację szkolną, dyplom i upominek od rodziców. Wspaniała uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Wszystkim pierwszakom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

Anna Frydrych

Data utworzenia:2022-10-25